Leasing linii technologicznych

Leasing przedmiotów nietypowych

Leasing linii technologicznych produkcyjnych maszyny finansowanie

Leasing to nowoczesny sposób finansowania inwestycji w firmach. Na czym polega leasing? Opiera się na umowie cywilnoprawnej, w której leasingobiorca to osoba korzystająca z finansowania, a leasingodawca to instytucja finansująca. Leasing umożliwiają przedsiębiorcom zakup nowych urządzeń i technologii, odnowienie parków maszynowych czy automatyzację procesów produkcji, wspierając konkurencyjność Twojej firmy na rynku i w branży, w której prowadzisz działalność.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, możesz praktycznie każdy sprzęt do firmy – a nawet nieruchomość – sfinansować za pomocą leasingu. Najczęściej leasing kojarzony jest z kupnem auta. Nie wszyscy jednak wiedzą, na czym polega leasing, a także – że można dzięki niemu sfinansować również maszyny i urządzenia, sprzęt komputerowy i oprogramowanie oraz całe linie produkcyjne.

Aby scharakteryzować co to jest leasing, można w skrócie powiedzieć, że to swego rodzaju połączenie dzierżawy i kredytu. W trakcie trwania umowy przedmiot leasingu nie staje się twoją własnością. Po zakończeniu trwania umowy nie ma obowiązku wykupu leasingowanego sprzętu, ale jest taka możliwość. To leasingobiorca o tym decyduje.

Leasing linii technologicznych
Leasing linii technologicznych
Kobieta korzystająca z telefonu
Kobieta korzystająca z telefonu

Napisz do nas

biuro@robend.pl

Zadzwoń do nas

+48 792 727 874

Skorzystaj z formularza

Wypełnij krótki formularz, wyślij email lub zadzwoń do nas!

    Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych. Czytaj więcej.