Leasing instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika

Leasing instalacji fotowoltaicznej,

Panele fotowoltaiczne to efektywne źródło zielonej energii, którą możesz wykorzystywać do otrzymywania ciepła lub wytwarzania energii elektrycznej w Twojej firmie lub w domu.

Oferujemy  wsparcie w finansowaniu paneli fotowoltanicznych, kolektorów słonecznych, inwerterów i kompletnych instalacji fotowoltanicznych.

Uproszczona procedura

Uproszczona procedura. Wystarczy oświadczenie o wynikach finansowych.
Decyzja „od ręki”. Nawet do 500 tys. zł netto

  • Umowa zawierana u klienta lub w naszej firmie.
  • niski wkład własny,
  • możliwość ustalenia niskiej raty,

W Twoim imieniu bezpłatnie zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem dla Ciebie dofinansowania na fotowoltaikę.

Czekamy na Ciebie po prostu zadzwoń do nas.

Autoryzowany Partner w Polsce producenta Sunroof ze Szwecji

Ekonomia

Najnowsza technologia SunRoof, wykorzystująca całą powierzchnię dachu do produkcji prądu, maksymalizuje korzyści z inwestycji w energię odnawialną. Połączenie dachówki z ogniwami fotowoltaicznymi. Uzyskujesz 100% darmowego prądu wystarczającego do korzystania ze wszystkich urządzeń elektrycznych, ogrzewania domu i ładowania samochodu elektrycznego. Uniezależniasz się od stale rosnących cen prądu i zapewniasz sobie własne źródło zasilania. Połączenie wysokiej wydajności dachu i niezwykle lekkiej, kompaktowej konstrukcji solarnej czyni dach SunRoof 2w1 najbardziej opłacalnym cenowo rozwiązaniem dla wszystkich, którzy wybierają technologię jutra.

Design

Estetyka bez kompromisów

Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy urzeczywistniają marzenia o idealnym domu i pięknej architekturze. Design in Sweden – to synonim stylowej, nowoczesnej i prostej konstrukcji, maksymalnie skracającej czas montażu. Szwedzki styl to zasługa nie tylko najwyższej jakości materiałów, ale też tego, jak potrafimy komponować je ze sobą. Z SunRoof uzyskujesz efekt unikatowego dachu bez kompromisów na nieatrakcyjne instalacje solarne, zaburzające Twój idealny projekt domu. Dzięki precyzji wykonania, dachy SunRoof charakteryzuje wyjątkowa trwałość, potwierdzona dożywotnią gwarancją.

Przekształć swój DOM w zieloną elektrownię. Zamień światło słoneczne w czystą energię za pomocą dachu SunRoof.

Zadzwoń do nas po ofertę.

Partner SunBenefit Sp z o.o.

SunBenefit – świadczy usługi w zakresie doradztwa, projektowania, sprzedaży, montażu systemów fotowoltaicznych, przetwarzających energię słoneczną w energię elektryczną. W ofercie również pompy ciepła służące do ogrzania domu i przygotowania ciepłej wody.”

Zespół specjalistów SunBenefit zapewni gwarancję i bezpieczeństwo dobrego i fachowego doboru instalacji aby kupić zestaw najtaniej w najlepszej jakości. W instalacjach fotowoltaicznych, firma opiera się na wyliczeniach doświadczonych własnych projektantów i ekspertów o wieloletniej praktyce w dziedzinie fotowoltaiki i urządzeń OZE.

Rolnik jako Przedsiębiorca

Rolnik i Hodowca to zarazem przedsiębiorca jak i producent. Bardzo istotnym aspektem prowadzenia działalności jest kontrola budżetu firmy. Zakładając instalacje fotowoltaiczną prostym sposobem można znacząco obniżyć koszty stałe przedsiębiorstwa. Obecne rozwiązania pozwalają rolnikowi na skorzystania z ulgi w podatku rolnym. Polega ona na odliczeniu od podatku rolnego 25% wartości instalacji.

 Ulgę można rozliczać przez okres 15 lat.
 Niewykorzystana kwota ulgi przechodzi na następców podatnika.
 Ulga obowiązuje wyłącznie na terenie gminy, której została zrealizowana inwestycja.
 Z ulgi można skorzystać, jeżeli instalacja fotowoltaiczna nie była wcześniej dofinansowana.

Agroenergia

Program Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dedykowany wyłącznie rolnikom indywidualnym. Celem programu jest kompleksowe wsparcie związane z ograniczeniem negatywnego wpływu na środowisko prowadzonych działalności rolniczych.

Specyfikacja programu:

 Dotacja – Dofinansowanie w formie dotacji do 40% kosztów kwalifikowanych nie więcej niż 800,00 tys. zł.
 Pożyczka – Dofinansowanie w formie pożyczki do 100% kosztów kwalifikowanych
 Budżet programu, przewidziany na lata 2019-25, wynosi 200 mln zł, z czego 80 mln zł zostanie przeznaczone na dotacje, a 120 mln zł na pożyczki.

W Twoim imieniu bezpłatnie zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem dla Ciebie dofinansowania na fotowoltaikę.

Finansowanie i dotacje

W przypadku prywatnych instalacji do wielkości 50kw istnieje kilka możliwości uzyskania wsparcia:

 preferencyjny kredyt gotówkowy do kwoty 80 000zł

bezzwrotna dotacja 5 tys. zł w programie „Mój Prąd”.
 ulga termomodernizacyjna

WEDŁUG SZACUNKÓW EKSPERTÓW CENY PRĄDU WZROSNĄ W CIĄGU 10 LAT AŻ O 30 -50 % !

W Twoim imieniu bezpłatnie zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem dla Ciebie dofinansowania na fotowoltaikę.

 

Kobieta korzystająca z telefonu
Kobieta korzystająca z telefonu

Napisz do nas

biuro@robend.pl

Zadzwoń do nas

+48 792 727 874

Skorzystaj z formularza

Wypełnij krótki formularz, wyślij email lub zadzwoń do nas!

    Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych. Czytaj więcej.